Krosnis ramunas Gibovskis

Ar žinojote, kad stiklo dirbiniai jau buvo gaminami senovės Egipte, dar 1370 m. prieš mūsų erą, o stiklapūčio vamzdelis kaip lemiama techninė naujovė, pakeitusi nuobodų stiklo formavimą, šiame amate atsirado po 270 metų? Įdomus faktas yra tai, kad dar ir šiandien tokia lazdele naudojasi dauguma stiklą prisijaukinusių autorių.

PPAR Stipriausi LT 2012-2014_Zenkliukas

Studijai „Stiklo paslaptis“ gyvuojant jau daugiau kaip aštuonerius metus buvo nuveikta nemažai darbų ir pasiekta gerų rezultatų. Dar 2008 metais įmonė buvo apdovanota Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų diplomu kaip dinamiškiausia smulkaus ir vidutinio verslo įmonė. Po dviejų metų tapo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nare, o 2012 ,2013 metais „Stiklo paslaptis“ buvo pripažinta kaip viena iš stipriausių ir pajėgiausių įmonių visoje šalyje. Norėdama efektyviau skatinti naujų klientų paiešką visame pasaulyje, didinti savo dirbinių žinomumą ir pardavimų skaičių bei eksporto plėtrą, 2014 metais įmonė ėmėsi įgyvendinti naują projektą, “Lietuvą reprezentuojančių UAB “Stiklo paslaptis” meninių stiklo gaminių eksporto galimybių didinimas”.

PRIVALUMAI

Studijoje dirba didelę patirtį turintys stiklo pūtimo meistrai bei akademinį išsilavinimą turintys menininkai Kiekvienas gaminys yra formuojamas autoriaus rankomis  Įdiegti naujausi įrengimai padeda greičiau ir kokybiškiau atlikti visus darbus ● Profesionalūs dizaineriai – menininkai patars ir pasiūlys ne vieną netradicinį sprendimo variantą ieškantiems inovatyvių idėjų  Kuriame įvairių dydžių, spalvų ir formų apdovanojimus, skulptūras, interjero detales bei stalo aksesuarus Priimame individualius užsakymus ir atliekame logotipo bei simbolio graviravimą pagal kliento pageidavimus  Įmonės darbuotojai labai kruopščiai ir atsakingai supakuoja kiekvieną dirbinį, tad šis saugiai pasiekia užsakovą Stiklo gaminius siunčiame į bet kurį pasaulio kampelį (pristatymo terminas iki 30 dienų)

ATEITIES VIZIJA

Siekiame ir toliau laikytis aukštos kokybės standartų bei kasdien atrasti vis ką nors naujo, tokiu būdu didindami užsakovų skaičių ir įsitvirtindami tarptautinėje rinkoje.

RASKITE MUS

logo_facebook youtube-logo Untitled-1 vilnius city card_logo