Ką pasėsi … 2015

2015 m. kovo 26 – 28 d. Aleksandro Stulginskio universitete (Akademija, Kauno r.) vyks dvidešimtoji tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2015“. Joje bus pristatomi ir mūsų įmonės „Stiklo Paslaptis“ dirbiniai. Tad laukiame visų atvykstant į Kauną.

Kaziuko mugė Vilniuje, 2015

Kasmetinė Kaziuko mugė pavasarį kvies jau kovo 6 – 8 dienomis. Čia sugužės ne tik iš atokiausių Lietuvos kampelių, bet ir kaimyninių šalių amatininkai. Taigi, nepraleiskite progos pasivaikščioti senamiesčio gatvėmis, pamatyti tetralizuotą eiseną, paragauti skanaus maisto ar įsigyti tautodailės dirbinių.
„Stiklo Paslaptis“ taip pat pristatys savo produkciją visiems mugės lankytojams. Tad visų laukiame su gera nuotaika [...]

Unikali dovana, gimusiems po Žuvų ženklu

Žiema jau eina į pabaigą, po truputį į gatves ir širdis grįžta pavasaris, o su juo ir gyvybė. Būtent šiuo paslaptingu metų laiku, vasario 20 – kovo 20 dienomis savo gimimo dienas švenčia, visi gimusieji po žuvų ženklu. Tai vaisingumo ir judrumo simbolis.
Tad, mielieji, būkite originalūs. Nustebinkite savo artimuosius, draugus ar kolegas stikline dovana, kuri [...]

Šv. Valentino diena

Šv. Valentino dienos proga, nustebinkite savo mylimuosius. Mūsų stiklo dailininkai šį kartą Jums siūlo netradicinį sprendimo variantą – obuolį, kuris taps puikia dovana ir originalia interjero puošmena.
Mažojoje Lietuvoje buvo paplitęs linksmas žodis „obuoliauti“, kuris reiškė meilinimąsi mergelei, o mergelė, mesdama obuolį berneliui, parodydavo, kad koketuoja, vilioja, kad bernužėlis jai patinka. Tokios tradicijos įsigalėjo todėl, kad [...]

Originali dovana, gimusiems po Vandenio ženklu

Mielieji, UAB „Stiklo Paslaptis“ autoriai siūlo Jums originalią dovaną savo artimiesiems, kolegoms ar draugams, kurie gimė po Vandenio ženklu. Ši įdomi ir subtili skulptūra simbolizuoja nuolatinį judėjimą, laiko tėkmės nešamą tolyn …

Ambiente, 2015

Š. m. vasario 13 – 17 dienomis Frankfurto mieste įmonė „Stiklo Paslaptis“ dalyvaus tarptautinėje parodoje „Ambiente 2015“. Šį kartą stiklo dailininkai visą savo dėmesį skyrė klasikai. Jų darbuose dominuoja juoda, balta ir raudona spalvos su begale jų skirtingų atspalvių. Kolekcijoje yra akcentuojamas moterų žavesys ir jų paslaptingumas.
Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų stende (Salė – [...]

Maison & Objet, 2015

Š. m. sausio 23 – 27 dienomis Paryžiuje vyks tarptautinė paroda „Maison & Objet“. „Stiklo paslaptis“ jau penktą kartą pristatys savo dirbinius parodos svečiams iš viso pasaulio.
Salė 5B – Stendo nr. E30
Maloniai kviečiame apsilankyti.
Daugiau informacijos apie parodą galite rasti čia

Su šventėmis !!!

Kai metų virsmas prasideda gruodį, o tamsa užleidžia savo vietą plintančiai šviesai – ateina slaptinga Kalėdų naktis nešdama ramybę, meilę ir viltį. Lai sušildo ji užgautas širdis, paguodžia sužvarbusias sielas ir stiprina tikėjimą, savo artimu, pačiu savimi …
Prasmingų Šv. Kalėdų ir linksmų Naujų metų Jums linki Stiklo Paslaptis

Darbo laikas švenčių metu

Mielieji, “Stiklo Paslaptis” galerijos, esančios Didžioji g. 38, Vilnius, darbo laikas šventiniu laikotarpiu keičiasi. Tad visi, kurie dar nespėjo įsigyti dovanų savo artimiesiems, kolegoms ar draugams, kviečiami užsukti pas mus.

2015 – Ožkos metai

2015 – iems metams žadama daug naujų vėjų, originalių netikėtumų. Žmonės pradės kitaip žiūrėti į gyvenimą, pasisems novatoriškų idėjų. Tiems, kas ryžtingai judės į priekį, žadama daug pergalių ir šlovės. Darbštiems bus galimybių tapti įžymiems. Visus metus teks ne tik dirbti, bet ir daug keliauti.
Metai bus palankūs visuomeniškai aktyviems žmonėms, visų pirma, žurnalistams, rašytojams, mokytojams. [...]