“Stiklo paslaptis” dalyvauja kalėdinėje mugėje Milane “AF L’ARTIGIANO IN FIERA 2009″

L’Artigiano Fiera – kasmetinė meninių dirbinių mugė, vykusi gruodžio 5-12 dienomis, stebino asortimento įvairove ir kvietė įsitraukti į artėjančių švenčių šurmulį. L’Artigiano mugė yra pati didžiausia ir labiausiai laukiama visoje Italijoje. Menininkai iš maždaug 106 šalių pristato savo produkciją – papuošalus, galanterijos prekes, baldus, interjero aksesuarus ir kita, taip reprezentuodami savo tautos tradicijas. Kalėdinė mugė vyksta viename dižiausių parodų kompleksų, apimančiame net 1400,000 kvadratinių metrų plotą.

Savo produkciją pristačiusi meninio stiklo studija “Stiklo paslaptis”, sulaukė didelio pasisekimo ir susidomėjimo. Rankų darbo, aukštos kokybės stiklo gaminių produkcija susidomėjo ir Lietuvos Garbės Kosulas Milane Guido Levera, neslėpė savo susižavėjimo lietuvių produkcija, o meninio stiklo studijos savininkai noriai pasakojo apie lietuviško stiklo subtilybes.

 “Kalėdinė mugė puiki vieta pajusti artėjančių švenčių nuotaiką, įsigyti orginalių dovanų, nes pasiūla be galo plati, todėl visi čia gali rasti sau tinkamą prekę pagal poreikius ir galimybes. Mūsų gaminiai sudomino tiek italus, tiek kitus mugės svečius, šioje mugėje dalyvavome pirmą kartą, tačiau tikrai ne paskutinį” – įspūdžiais dalinosi JSC “Stiklo paslaptis” marketingo vadovė, bei savininkė, Aura Žukovienė.