Tarptautinė paroda "Gifts Expo Moscow 2012"

Š. m. rugsėjo 18 – 21 dienomis įmonė „Stiklo paslaptis“ apsilankė Maskvoje, kur vyko tarptautinė dovanų paroda “Gifts Expo Moscow 2012″.

Rusijos gyventojai ir šalies svečiai turėjo puikią progą susipažinti su vis dar gyvuojančiomis senosiomis lietuviško stiklo tradicijomis bei naujausiais autorių V. Givobskio ir A. Daugėlos sukurtais gaminiais. Parodos metu susilaukėme didelio susidomėjimo bei pagyrų iš LR ambasados Rusijoje atstovų – kultūros atašė F. Latėno ir komercijos atašė R. Kabečiaus.

Vienas žymiausių Rusijos muzikų, smuikininkas – maestro Vladimiras Spivakovas, jau daug metų vadovaujantis orkestrui „Maskvos Virtuozai“ taip pat liko neabejingas lietuviškajam stiklui. Kaip viso to įrodymą garsusis virtuozas mūsų įmonei įteikė padėkos raštą.

O parodai einant į pabaigą susilaukėme dar vieno malonaus netikėtumo. Organizatoriai UAB „Stiklo paslaptis“ išrinko kaip geriausiai savo produkciją reprezentavusią įmonę. Tad mums buvo įteiktas apdovanojimas „Geriausias produkcijos pristatymas“.